Razem urzeczywistniamy Twoje wizje.

KILKA SŁÓW O NAS

Pomysł na Business Funds zrodził się na kanwie naszego blisko dwudziestoletniego doświadczenia w finansowaniu przedsiębiorstw. Obserwując wydłużający się proces
kredytowy w bankach oraz to, że finansowanie jest coraz trudniejsze do zdobycia
wyszliśmy naprzeciw naszym Klientom tworząc miejsce, gdzie Pożyczkobiorca
spotyka się z Pożyczkodawcą i może w ciągu kilku dni zrealizować finansowanie dla
swojej firmy.
Nasi doradcy to doświadczeni eksperci z różnych dyscyplin finansowych, którzy
szybko dopasują finansowanie do Twoich oczekiwań. Mamy za sobą setki
zrealizowanych projektów i duże know-how. Złóż zapytanie i przekonaj się jakie
to proste.

  • Obsługujemy całą Polskę.
  • Błyskawiczna decyzja pożyczkowa do 24h.
  • Elastyczny harmonogram spłat ustalany indywidualnie.
  • Najtańsza oferta i najkorzystniejsze warunki. Niskie miesięczne raty.
  • Jasne zasady współpracy i minimum formalności. Przejrzyste procedury.
  • Wcześniejsza spłata bez dodatkowych opłat.

ZARZĄD BUSINESS FUNDS

TOMASZ KOŁODZIEJCZYK

Założyciel i Prezes Zarządu Business Funds. Zaczynał jako Doradca Finansowy Open Finance, następnie Home Broker Kierownik Oddziałów oraz Idea Bank Dyrektor Oddziału. Posiada doświadczenie w zarządzaniu strukturami sprzedażowymi, a jego zespoły były w ścisłej czołówce zarówno pod kątem wyników sprzedaży i jakości obsługi. W biznesie pożyczkowym od ponad 10 lat.

ADMINISTRACJA I MARKETING

MAGDALENA KOŁODZIEJCZYK

Jest inżynierem budownictwa z kilkunastoletnim stażem w finansach. Posiada doświadczenie w pracy na budowach oraz w korporacjach finansowych. Przeszła wszystkie szczeble do Dyrektora Makroregionu. Zarządzała ponad dwustuosobową strukturą. Uzyskała tytuł dla najlepszego dyrektora roku w Idea Bank. Obecnie w Business Funds jest prokurentem oraz udziałowcem. Posiada rozległe doświadczenie w zarządzaniu spółkami.

KAROLINA STEFANEK

Z wykształcenia magister ekonomii, kierunek Finanse i Bankowość Międzynarodowa.
Współpracuje z Business Funds od początku swojej kariery, na tą chwilę to już dziesięć lat. Zaczynała jako asystentka finansowa doradców hipotecznych. Aktualnie jest odpowiedzialna za prawidłowe funkcjonowanie biura jako Office Manager.

ANALIZA FINANSOWA

DOMINIK JAWORSKI

W Business Funds odpowiada za cały obszar związany z analizą finansową. Współpracujemy
razem nieprzerwanie od 2008 roku. Dominik jest konsultantem biznesowym, od kilkunastu
lat porusza się w różnych zagadnieniach sfery finansów. Przeprowadza analizy finansowe oraz controllingowe w przedsiębiorstwach MŚP. Obecnie jest konsultantem finansowym w firmie CCS z siedzibą w Luksemburgu, prowadzi szkolenia
z wyceny przedsiębiorstw (głównie w ramach współpracy z iNet, czyli ogólnopolskim stowarzyszeniem przedsiębiorstw z branży ISP), prowadzi analizy finansowe i controllingowe oraz wyceny dla podmiotów zewnętrznych oraz pracuje w zespole Business Funds jako analityk finansowy.

ANALIZA TECHNICZNA

Za szacowanie wartości nieruchomości oraz sprawdzenie poprawności dokumentów w tym zakresie odpowiedzialny jest Radosław Nowakowski – Rzeczoznawca Majątkowy. Współpracuje z BF blisko10 lata. Na potrzeby naszej współpracy sporządza opinie odnośnie wartości nieruchomości lub operaty szacunkowe. Obszar działania cała Polska. Więcej informacji na http://ra-no.pl/.

ZERO32 ARCHITEKCI to zespół projektantów wyspecjalizowanych w różnych branżach. Zapewniają kompleksową obsługę inwestycji od koncepcji po nadzór inwestorski. W ramach współpracy z Business Funds wspierają nas w analizach chłonności inwestycyjnej gruntu, wykonują koncepcje zabudowy terenu oraz weryfikację zgodności zamierzenia inwestycyjnego z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, lokalnymi uwarunkowaniami oraz Prawem Budowlanym. Więcej informacji na https://zero32.com.pl

ANALIZA PRAWNA

Nad weryfikacją dokumentów oraz przeprowadzeniem transakcji w Business Funds czuwają:

Kancelaria ŻURAW ADWOKACI to prawnicy, którzy zapewniają opinie prawne, analizy i przygotowanie umów. Zajmują się kompleksową obsługą przedsiębiorców. Więcej informacji na https:/ /www.zuraw-adwokaci.pl

Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych Ślązak Zapiór i Partnerzy. Z Kancelarią współpracujemy od kilkunastu lat, wcześniej w ramach innych projektów. Więcej informacji na https://kancelaria-szip.pl/.

Dodatkową analizę, w zakresie sposobu zabezpieczenia wierzytelności, wykonuje prawnik z Kancelarii Notarialnej Bartłomieja Mania, z którą realizujemy akty notarialne. Ta współpraca trwa od kilkunastu lat. Więcej informacji na http://www.bartlomiejmania.pl/.