Kto czyta nie błądzi.

Pożyczki krótkoterminowe dla firm

W obliczu coraz bardziej restrykcyjnych wymogów kredytowych stawianych przez banki wielu przedsiębiorców poszukuje alternatywnych źródeł finansowania prowadzonych przez siebie biznesów. Rozwiązanie, które zapewnia szybki i znacznie łatwiejszy dostęp do środków finansowych, stanowią krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. W Business Funds przygotowaliśmy specjalną ofertę dla właścicieli przedsiębiorstw, która pozwala pozyskać pieniądze bez zbędnych formalności, niezależnie od zdolności kredytowej firmy oraz jej dotychczasowej historii.

Czym jest pożyczka krótkoterminowa?

Charakterystyka pożyczki krótkoterminowej zakłada udzielanie finansowania firmie na stosunkowo niedługi okres spłaty. Przedsiębiorcy daje ona gwarancję otrzymania pieniędzy w oczekiwanej przez niego kwocie, bez konieczności spełniania restrykcyjnych warunków, niezbędnych do oceny wiarygodności i zdolności kredytowej w bankach. Udzielając pożyczek krótkoterminowych w Business Funds, nie wymagamy zaświadczeń o braku zaległości w ZUS czy urzędzie skarbowym, dzięki czemu nasze produkty finansowe dostępne są dla szerokiego grona konsumentów.

Dla inwestorów, chcących pomnażać swoje zyski, pożyczki krótkoterminowe stanowią jedną z wielu możliwości różnicowania portfela inwestycyjnego. W przyjętym przez nas modelu social lending pożyczkodawca kojarzony jest bezpośrednio z pożyczkobiorcą, a warunki współpracy pomiędzy stornami reguluje zawarta między nimi umowa notarialna. Każda z pożyczek pozabankowych online zabezpieczana jest nieruchomością należącą do pożyczkobiorcy w proporcji 1:2,5. Oznacza to, że jeśli przedsiębiorca chce pożyczyć np. 300 000 złotych, powinien dysponować lokalem lub budynkiem o wartości minimum 750 000 złotych.

Dla kogo są pożyczki krótkoterminowe online?

Produkty finansowe, które proponujemy w formie pożyczek krótkoterminowych online, dedykowane są osobom prowadzącym biznes w formie jednoosobowej działalności gospodarczej, spółki osobowej lub kapitałowej. W praktyce oznacza to, że każdy przedsiębiorca potrzebujący pieniędzy na dowolną inwestycję związaną z rozwojem firmy może skorzystać z naszej oferty.

Z uwagi na brak skomplikowanych formalności oraz szybką decyzję, polecamy nasze produkty finansowe wszystkim właścicielom firm, którym bank odmówił finansowania ze względu na niewystarczającą zdolność lub negatywnie zweryfikowaną historię kredytową. Pożyczka krótkoterminowa w Business Funds może zostać przyznana nawet w przypadku zalegania przez przedsiębiorcę ze spłatą podatków, składek na ubezpieczenie zdrowotne czy społeczne, a także trudności w spłacie innych zobowiązań. Jedyne warunki to posiadanie nieruchomości, mogącej stanowić zabezpieczenie pożyczki oraz przeznaczenie środków finansowych na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością. 

Warunki pożyczki z Business Funds

W Business Funds oferujemy pożyczki krótkoterminowe online na dowolny cel biznesowy w wysokości od 100 000 złotych do 2 000 000 złotych na maksymalny okres spłaty 18 miesięcy. W zależności od potrzeb przedsiębiorcy istnieje możliwość przeznaczenia pozyskanych środków finansowych na inwestycje w rozwój firmy lub na spłatę bieżących albo zaległych zobowiązań.

W odróżnieniu od banków oraz wielu instytucji pozabankowych stawiamy na model social lending. Zdajemy sobie sprawę z istnienia sporej grupy prywatnych inwestorów, pragnących pomnażać swoje pieniądze, oraz różnicować portfel inwestycyjny, dzieląc się osiągniętym sukcesem z tymi, którzy potrzebują alternatywnego źródła finansowania. Oferowana przez nas pożyczka krótkoterminowa przez internet doskonale wpisuje się w ten schemat, dzięki czemu zarówno wśród pożyczkodawców, jak i pożyczkobiorców produkt ten cieszy się sporą popularnością.

Jak uzyskać pożyczkę krótkoterminową na firmę?

Proces ubiegania się w Business Funds o krótkoterminową pożyczkę online nie jest skomplikowany, a formalności – znacznie prostsze niż w bankach i większości instytucji pozabankowych. Czas oczekiwania na wstępną decyzję wynosi 24 godziny, a uruchomienie środków następuje do 48 godzin od podpisania umowy. Nie ma obowiązku dokumentowania oraz przedstawiania pożyczkodawcy wydatków, na które przedsiębiorca przeznacza środki otrzymane w ramach pożyczki. Cała procedura zwieńczona otrzymaniem gotówki to zaledwie 5 prostych, opisanych poniżej kroków.

1. Złożenie wniosku o krótkoterminową pożyczkę przez internet.

2. Wstępna decyzja bez BIK, BIG oraz KRD.

3. Przygotowanie dokumentów oraz wizja lokalna.

4. Ostateczna decyzja o przyznaniu finansowania.

5. Podpisanie umowy i swobodne korzystanie ze środków.

Nasi Klienci nie muszą oczekiwać tygodniami na weryfikację zdolności kredytowej przez bank, nie mając żadnej pewności dotyczącej ostatecznej decyzji. Jako przedsiębiorcy, doskonale wiemy, że w biznesie liczy się czas, a pewne decyzje trzeba podejmować szybko. Dlatego proponujemy alternatywną formę finansowania, która nie wyklucza osób prowadzących działalność – także tych z negatywną przeszłością lub niską zdolnością kredytową.

Dlaczego warto pożyczać u nas?

Złożenie wniosku o pożyczkę krótkoterminową online w Business Funds umożliwia pozyskanie środków finansowych niezależnie od branży, w jakiej działa firma. Wszystkie warunki spłaty podlegają indywidualnym negocjacjom oraz ustaleniom z pożyczkodawcą, co potwierdza umowa notarialna. Pożyczki pozabankowe w Business Funds dostępne są na terenie całego kraju, z gwarancją niskiej miesięcznej raty oraz najkorzystniejszych warunków na rynku. Jeśli sytuacja materialna pożyczkobiorcy pozwala spłacić zobowiązanie szybciej niż wynika to z umowy, zawsze istnieje taka możliwość – bez dodatkowych opłat oraz formalności. 

Korzystanie z oferowanych przez nas produktów finansowych to gwarancja jasnych zasad współpracy oraz przejrzystych procedur, dających komfort, a także swobodę w planowaniu firmowego budżetu. Wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych uzyskaniem pożyczki krótkoterminowej, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Chętnie wyjaśnimy wszystkie wątpliwości!

Tagi:

, , , , , , , , , , ,