Kto czyta nie błądzi.

Pożyczki pozabankowe długoterminowe

Pożyczka długoterminowa dla firm

Business Funds to doświadczona firma zajmująca się pośrednictwem finansowym. Oferujemy pożyczki pozabankowe długoterminowe dla przedsiębiorców. Jesteśmy ekspertami w tym zakresie, dlatego gwarantujemy szybkie, skuteczne dopasowanie rodzaju pożyczek do oczekiwań oraz potrzeb danego biznesu. Umożliwiamy uzyskanie środków nawet w ciągu kilku dni od złożenia wniosku. Działamy na terenie całego kraju.
Udzielamy dofinansowania w kwocie od 100 tysięcy do nawet 2 milionów złotych, przy czym udzielana pożyczka stanowi do 40% wartości nieruchomości. To oznacza, że na każde pożyczone 100 tysięcy złotych przypada 250 tysięcy złotych wartości lokalu. Przykładowo, przy pożyczce długoterminowej w kwocie 300 tysięcy złotych oczekiwana wartość zabezpieczenia powinna wynieść 750 tysięcy złotych.
Na co przeznaczyć pieniądze uzyskane z pożyczki? Cel jest dowolny, ale musi być ściśle związany z prowadzoną działalnością. Gotówkę można więc wydać m.in. na zakup niezbędnego sprzętu komputerowego, floty samochodowej, maszyn albo urządzeń biurowych, utrzymanie lokalu, koszty pracownicze lub szkoleniowe. Finansujemy także zakup, remont, budowę nieruchomości bądź realizację różnego typu kontraktów. Poza tym dzięki pożyczce długoterminowej dla firm można spłacić zobowiązania, np. komornicze, w urzędzie skarbowym, Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych

Kto może otrzymać długoterminowe pożyczki pozabankowe?

Nasze usługi kierujemy do osób prowadzących jednoosobowe działalności gospodarcze, właścicieli spółek kapitałowych i osobowych, jak również zagranicznych biznesmenów. Obsługujemy przedsiębiorców posiadających negatywną historię kredytową. Osoby z tzw. złymi wpisami w BIK, BIG, które nie mają szans na kredyty czy pożyczki w banku, mogą zyskać dostęp do środków dzięki Business Funds. Finansujemy ponadto podmioty ze spadkiem dochodów rok do roku.

Oferujemy pożyczki długoterminowe online klientom z każdej branży, o dowolnej wielkości. Proponujemy je doświadczonym firmom, które funkcjonują na rynku od lat, jak też start-upom oraz nowo założonym spółkom. Udzielamy pomocy fliperom, czyli osobom czerpiącym korzyści ekonomiczne z wynajmowania albo sprzedaży mieszkań.

Główny warunek, który muszą spełnić przedsiębiorcy, aby otrzymać pożyczki długoterminowe dla firm, to posiadanie odpowiedniej formy zabezpieczenia. Może być nią:

– wpis hipoteczny na 1. miejscu w księdze na domu bądź lokalu o standardzie bardzo dobrym (dotyczy miast powyżej 50 tys. mieszkańców);

– ustanowienie hipoteki na 1. miejscu na działce w mieście powyżej 250 tys. mieszkańców;

– poddanie się egzekucji w trybie paragrafu 777 kpc.

Akceptujemy nieruchomości różnego typu, o dowolnej wielkości znajdujące się w dużych aglomeracjach na terenie Polski. Zabezpieczeniem może być mieszkanie, dom wolnostojący, działka budowlana, ale też lokal biurowy, budynek usługowy lub inny obiekt. Interesują nas lokale mieszkalne w miejscowościach powyżej 50 tys. mieszkańców, grunty na obszarach powyżej 250 tys. osób, jak również obiekty zlokalizowane w kurortach i atrakcyjnych turystycznie terenach (np. w Sopocie, Zakopanem czy Świnoujściu).

Jak otrzymać pożyczkę długoterminową dla firmy?

Uzyskanie długoterminowej pożyczki pozabankowej to prosty, szybki proces. Najpierw należy złożyć stosowny wniosek, podając niezbędne dane kontaktowe, a także informacje na temat zastawianej nieruchomości. Wstępną decyzję wydajemy w ciągu 24 godzin od otrzymania formularza. W przypadku decyzji pozytywnej kolejny krok to przeprowadzenie wizji lokalnej i obejrzenie nieruchomości. W tym czasie trzeba też zebrać niezbędne dokumenty dotyczące m.in. nieruchomości oraz samej firmy. Po wydaniu ostatecznej decyzji następuje podpisanie umowy i uruchomienie środków. Pieniądze zostają przesłane na konto w ciągu 48 godzin.

Pożyczki długoterminowe online dla firm – zalety finansowania

Pożyczki długoterminowe przez internet to polecane rozwiązanie z wielu powodów. Przede wszystkim pozwalają szybko uzyskać wysokie (nawet do 2 milionów złotych) dofinansowanie na dowolne cele związane z prowadzeniem działalności. Wychodzimy naprzeciw potrzebom klientów, dlatego okres spłaty zobowiązania staramy się zawsze dostosować do ich możliwości.

Pożyczka długoterminowa to także korzystny wybór dla nowych firm, dla których uzyskanie pomocy w banku bywa niełatwe, a nierzadko nawet niewykonalne. Udzielamy pożyczek przedsiębiorcom z każdej branży, w tym również z tzw. branż podwyższonego ryzyka. W wyniku pandemii koronawirusa właściciele spółek działających w turystyce czy hotelarstwie mają spore trudności z otrzymaniem finansowania w placówkach bankowych. W takiej sytuacji skorzystanie z pożyczek długoterminowych dla firm w Business Funds to bardzo polecana alternatywa.

Pożyczka w Business Funds – dlaczego warto z nami współpracować?

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu możemy zagwarantować profesjonalne, sprawne oraz skuteczne przeprowadzenie transakcji. Współpracowaliśmy z setkami klientów, którzy uzyskali korzystne pożyczki długoterminowe pozabankowe dla firm na pożądany cel. Obsługujemy kontrahentów ze wszystkich branż, bez ograniczeń i wykluczeń, co sprawia, że każdy przedsiębiorca ma u nas szansę otrzymać długoterminową pożyczkę pozabankową na korzystnych warunkach.

Działamy w sieci, przez co możemy w szybki sposób obsłużyć osoby z całego kraju. Zapewniamy błyskawiczne wydanie wstępnej decyzji, a podpisanie umowy finalnej realizujemy w ciągu kilku dni. Dzięki temu nasi klienci otrzymują niezbędne środki pieniężne w bardzo krótkim czasie. Gwarantujemy ponadto bardzo atrakcyjne warunki. Oferujemy tanie pożyczki długoterminowe z okresem spłaty wynoszącym do 18 miesięcy, w wysokości do 2 milionów złotych. Tak wysoka kwota jest często nie do uzyskania w przypadku kredytów bankowych.

Zaletę współpracy z Business Funds stanowi też opcja wykonania szybkiej, darmowej nadpłaty lub wcześniejszej spłaty zobowiązania finansowego. Można je zrealizować w dowolnym momencie trwania pożyczki, bez ponoszenia dodatkowych wydatków.

Tagi:

, , , , , , , ,